Warning: A non-numeric value encountered in /home/icod/domains/bikecod.pl/public_html/start.php on line 235
Informacje o firmie
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O nas

O nas

bikeCOD.pl

BikeCOD.pl z siedzibą w Bielsku-Białej to oficjalny dystrybutor marki ZeroRh+ w Polsce w obszarze odzieży, kasków, akcesoriów rowerowych a także okularów sportowych i miejskich.
Nawiązaliśmy współpracę z marką ZeroRh+ doceniając jej potencjał i doświadczenie a także niezwykłą dbałość o jakość i wygląd oferowanych produktów łączących innowacyjność, włoski styl i design. Nie bez znaczenia jest fakt aktywnego uczestnictwa marki ZeroRh+ w zawodowym sporcie (dedykowane produkty dla zespołu Saxo Tinkoff na rok 2015, Fundacja Contador czy Selle San Marco – Trek na sezon 2016). Będąc oficjalnym dystrybutorem marki oferujemy dla naszych klientów szeroki asortyment produktów o najwyższej jakości, wsparcie marketingowe oraz sprawną logistykę.
Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtowej.
alt

 
rh+

ZeroRh to włoska sportowa marka, która w swojej nazwie odwołuje się do grupy krwi. Sport Code jest częścią DNA tej firmy. Posiadacz grupy krwi ZeroRH może być jej naturalnym dawcą dla każdego. Tak samo jest w przypadku marki ZeroRh, która w swojej filozofii chce być dawcą sportu dla każdego.
ITALIAN VISION - Włochy to kraj znany nie tylko z alpejskich krajobrazów, miłości do kolarstwa, ale także jako kraj w którym: styl, moda i design są na najwyższym poziomie. Marka ZeroRh łączy te wszystkie cechy w swoich produktach, nadając im własny i niepowtarzalny charakter.
Dobra organizacja międzynarodowej sieci dystrybucyjnej, która obejmuje 22 kraje, z Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu