Warning: A non-numeric value encountered in /home/icod/domains/bikecod.pl/public_html/start.php on line 235
Kaski Z ALPHA
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Kaski Z ALPHA
Kontakt
 • bikeCOD.pl
  ul.Grażyńskiego 51
  43-300 Bielsko-Biała

 • E-mail:sklep@bikecod.pl
 • Telefon+48.33.444.62.72
 • Fax+48.33.445.40.78
 • Godziny działania sklepu
  Poniedziałek-Piątek:
  1100 - 1900Sobota:
  1100 - 1600

Kaski Z ALPHA

Data dodania: 03-05-2017


 

PONADPRZECIĘTNE AERODYNAMICZNE OSIĄGI

 Powerlogic Lab postawiło sobie trudne zadanie stworzenia kasków które zaoferują kolarzom zaawansowane  aerodynamiczne osiągi, bez uszczerbku dla funkcji takich jak wentylacja czy waga. Znaleźliśmy doskonały sposób na zbalansowanie przepływu powietrza wewnątrz kasku z powietrzem które przepływa w różnych kierunkach na zewnątrz. Nazwaliśmy to rozwiązanie Advanced Aerodynamic Design(zaawansowanym Aerodynamicznym Wzornictwem). Jest ono wyposażone w szereg zaawansowanych aerodynamicznych cech które razem zapewniają  Z Alpha najlepszą  równowagę pomiędzy wentylacją i aerodynamiką obecnie dostępną na rynku. Ten kask okazał się najszybszy w testach odbywających się w czasie rzeczywistym i konsekwentnie oferował najwyższy poziom wentylacji.  Oferuje jeszcze lepszą wentylację niż wiele tradycyjnych otwartych kasków, które są obecnie dostępne.


 

WENTYLOWANY KASK NIGDY NIE BYŁ TAK SZYBKI

Powerlogic Lab postawiło sobie trudne zadanie stworzenia kasków które zaoferują kolarzom zaawansowane  aerodynamiczne osiągi, bez uszczerbku dla innych funkcji.Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu