wyszukiwanie zaawansowane
» » AIR X

Kontakt

 • bikeCOD.pl
  ul.Grażyńskiego 51
  43-300 Bielsko-Biała
 • E-mail:sklep@bikecod.pl
 • Telefon+48.33.444.62.72
 • Fax+48.33.445.40.78
 • Godziny działania sklepu
  Poniedziałek-Piątek:
  1100 - 1900Sobota:
  1100 - 1600

AIR X

Data dodania: 02-05-2017

 

 

 

ODZIEŻ DLA ROWERZYSTÓW O WYSOKICH OSIĄGACH

Odzież zaawansowana technicznie i ergonomicznie, gwarantująca ochronę i komfort współczesnym rowerzystom, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Oddychalność, ochrona i izolacja cieplna to główne cechy produktów opracowanych przez Powerlogic Lab. Zapewniają maksymalną ochronę dla sportowców, także w sezonie zimowym.

 

AIR X-CHANGE & POLARTEC

/Powerlogic Lab/, Laboratorium Badan I Rozwoju rh+ oraz Polartec opracowały wspólnie linię odzieży która jest rewolucyjna z uwagi na zawartość i parametry techniczne, izolację cieplną, ochronę przed złą pogodą i zupełnie nowe podejście: projekt AirX-Change.

Partnerstwo pomiędzy rh+ i Polartec jest już rozwinięte i ugruntowane w branży SNOW.  Partnerstwo to znajduje swoją naturalną kontynuację w linii odzieży dla rowerzystów /Powerlogic/AirX-Change 

 

 

Kurtka Alpha Neo zawiera zaawansowany w zakresie ochrony materiał Polartec.
(PolartecNeoShell  -  Oddychający, wiatro i wodoszczelny.) oraz termoizolacyjny PolartecAlpha – ciepło i oddychalność w najlepszym wydaniu.)


 
 

Omega  Soft Shell jest najlepszym dowodem na to co wielowarstwowa pojedyncza tkanina jest zdolna ochronić. Dzięki PolartecPowerShield Pro (mocny i oddychający a jednocześnie wodoodporny). Omega podnosi odzież rowerową na zupełnie nowy poziom.


 
 

 

Koszulka Beta Lite jest idealnym ubraniem które podkreśla izolację cieplną i oddychalność całej linii ubrań AirX-Change. Wykonana jest z materiału zaprojektowanego do bezpośredniego kontaktu ze skórą PolartecPowerDry. Koszulka Beta Lite zapewnia  właściwości pochłaniające i odprowadzające wilgoć. Można używać ją samodzielnie bądź z zewnętrzną warstwą ochronną. Wszystko zależy od tego w jakiej temperaturze masz zamiar jej używać.

 


 

 

Koszulka Beta łączy w sobie ochronę przed wiatrem i oddychalność. Dzięki zaawansowanej tkaninie PolartecWindPro (stosowanej również w koszulkach/rękawiczkach/ochraniaczach na buty) która zapewnia mechaniczną barierę dla wiatru (w miejscu tradycyjnej membrany). Dla odzieży odpornej na działanie wiatru, oddychalność jest na niewyobrażalnym dotąd poziomie.


 
 

Przejdź do strony głównej
UWAGA! Trwa inwentaryzacja sklepu! Do czasu zakończenia możliwość kupowania zostaje wyłączona. Przewidywany termin zakończenia inwentaryzacja to 20.03.2018