wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » AIR X3

Kontakt

 • bikeCOD.pl
  ul.Grażyńskiego 51
  43-300 Bielsko-Biała
 • E-mail:sklep@bikecod.pl
 • Telefon+48.33.444.62.72
 • Fax+48.33.445.40.78
 • Godziny działania sklepu
  Poniedziałek-Piątek:
  1100 - 1900Sobota:
  1100 - 1600

AIR X

Data dodania: 02-05-2017

 

 

 

ODZIEŻ DLA ROWERZYSTÓW O WYSOKICH OSIĄGACH

Odzież zaawansowana technicznie i ergonomicznie, gwarantująca ochronę i komfort współczesnym rowerzystom, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Oddychalność, ochrona i izolacja cieplna to główne cechy produktów opracowanych przez Powerlogic Lab. Zapewniają maksymalną ochronę dla sportowców, także w sezonie zimowym.

 

AIR X-CHANGE & POLARTEC

/Powerlogic Lab/, Laboratorium Badan I Rozwoju rh+ oraz Polartec opracowały wspólnie linię odzieży która jest rewolucyjna z uwagi na zawartość i parametry techniczne, izolację cieplną, ochronę przed złą pogodą i zupełnie nowe podejście: projekt AirX-Change.

Partnerstwo pomiędzy rh+ i Polartec jest już rozwinięte i ugruntowane w branży SNOW.  Partnerstwo to znajduje swoją naturalną kontynuację w linii odzieży dla rowerzystów /Powerlogic/AirX-Change 

 

 

Kurtka Alpha Neo zawiera zaawansowany w zakresie ochrony materiał Polartec.
(PolartecNeoShell  -  Oddychający, wiatro i wodoszczelny.) oraz termoizolacyjny PolartecAlpha – ciepło i oddychalność w najlepszym wydaniu.)


 
 

Omega  Soft Shell jest najlepszym dowodem na to co wielowarstwowa pojedyncza tkanina jest zdolna ochronić. Dzięki PolartecPowerShield Pro (mocny i oddychający a jednocześnie wodoodporny). Omega podnosi odzież rowerową na zupełnie nowy poziom.


 
 

 

Koszulka Beta Lite jest idealnym ubraniem które podkreśla izolację cieplną i oddychalność całej linii ubrań AirX-Change. Wykonana jest z materiału zaprojektowanego do bezpośredniego kontaktu ze skórą PolartecPowerDry. Koszulka Beta Lite zapewnia  właściwości pochłaniające i odprowadzające wilgoć. Można używać ją samodzielnie bądź z zewnętrzną warstwą ochronną. Wszystko zależy od tego w jakiej temperaturze masz zamiar jej używać.

 


 

 

Koszulka Beta łączy w sobie ochronę przed wiatrem i oddychalność. Dzięki zaawansowanej tkaninie PolartecWindPro (stosowanej również w koszulkach/rękawiczkach/ochraniaczach na buty) która zapewnia mechaniczną barierę dla wiatru (w miejscu tradycyjnej membrany). Dla odzieży odpornej na działanie wiatru, oddychalność jest na niewyobrażalnym dotąd poziomie.


 
 

Przejdź do strony głównej